Sie sind vermutlich noch nicht im Forum angemeldet - Klicken Sie hier um sich kostenlos anzumelden Impressum 
Sie können sich hier anmelden
Dieses Thema hat 23 Antworten
und wurde 1.318 mal aufgerufen
 Sprachen verbinden / languages bring us together
Seiten 1 | 2
Fernando Offline

Langläufer

Beiträge: 29

09.11.2012 00:05
#21 RE: Český trénink ;) Antworten

Zitat von Tammi im Beitrag #19
was bitte heißt denn: "a 7 nebo"??? "und sieben oder"???



7 = /

oder um es anders zu sagen:

Vlak má jídelni vůz, a / nebo místo ke spani?

Tammi Offline

Sport-Gott


Beiträge: 20.598

09.11.2012 13:10
#22 RE: Český trénink ;) Antworten

dann doch eher und

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

www.zieh-und-hopp.de

Tammi Offline

Sport-Gott


Beiträge: 20.598

18.11.2012 10:40
#23 RE: Český trénink ;) Antworten

Proč se učím česky? V 2009 jsem setkala českého veteranského skokane. Ale měla jsem velký problem. Nerozuměla jsem oni!!! A oni nerozumělí mi. :( Takše jsem startovala českěho učení. Ale v Görlitz mám velké problemi. Tady je jenom kurs pro absolutní začátečníci. Máme taky jeden krát v měsíci české konverzace. Ale nemluvím dobrá. Rozumím lepší a lepší ale nemohu mluvit. :( Tak se učím jenom z knihu, posluchám radio nebo psát na chatu.

Korrektur von Radim:

Proč se učím česky? V roce 2009 jsem potkala české veteránské skokany. Ale měla jsem velký problém. Nerozuměla jsem jim!!! A oni mi nerozuměli. Takže jsem se začala učit češtinu. V Görlitz (Zhořelec) jsem měla velký problém. Tady je jenom kurz pro absolutní začátečníky. Jedenkrát v měsíci taky máme českou konverzaci. Ale nemluvím dobře. Rozumím lépe a lépe, ale nemohu mluvit. Tak se učím jenom z knihy/knih, poslouchám rádio nebo píšu na chatu.

Wortwahl Satzstellung Grammatik/Rechtschreibung

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

www.zieh-und-hopp.de

Tammi Offline

Sport-Gott


Beiträge: 20.598

27.11.2012 14:38
#24 RE: Český trénink ;) Antworten

Na víkend jsem byla se skupinou turistů v Praze. V sobotu ráno jsme jeli se vlakem přes Zitavu, Liberec a Turnov. Asi 15 hodin jsme byli na hlavní nádraží v Praze. Nejprve jsme meli málá procházku kolem stanice. V půl paté jsme jil v restaurace. Potom si jsme prohlédli stáré město. Asi 20:30 jsme byli v hotelu. Potom sprchu jdu na vino s Mariuszem. V neděli jsme dělali nákupní procházka.

Korrigiert von Frantizek:

O víkendu jsem byla se skupinou turistů v Praze. V sobotu ráno jsme jeli vlakem přes Žitavu, Liberec a Turnov. Asi v 15 hodin jsme byli na hlavní nádraží v Praze. Nejprve jsme měli malou procházku kolem stanice. V půl paté jsme jedli v restauraci. Potom si jsme prohlédli stáré město. Asi v 20:30 jsme byli v hotelu. Po sprše jsem šla na víno s Mariuszem. V neděli jsme udělali nákupní procházku.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

www.zieh-und-hopp.de

Seiten 1 | 2
 Sprung  
Xobor Forum Software von Xobor
Einfach ein eigenes Forum erstellen
Datenschutz